REKLAMA

Taśmy Kukiza: Na internetowym nagraniu Kukiz atakuje działacza Ruchu Narodowego

  • Autor: GP
  • 22 kwietnia 2016 09:31
Taśmy Kukiza: Na internetowym nagraniu Kukiz atakuje działacza Ruchu Narodowego Paweł Kukiz nie skomentował nagrania, na którym, korzystając z przekleństw, wyraża opinię o Arturze Zawiszy. (fot.:youtube.com)

• Na nagraniu, które trafiło do sieci, Paweł Kukiz w nieparlamentarny sposób wypowiada się o działaczu Ruchu Narodowego, Arturze Zawiszy.
• Zawisza skomentował nagranie. W nocy z 21 na 22 kwietnia powiedział, że nie pokazuje ono Kukiza "od najlepszej strony".

W czwartek, 21 kwietnia w internecie pojawiło się kilkunastosekundowe nagranie, które zawiera wypowiedź Pawła Kukiza, lidera opozycyjnego klubu parlamentarnego Kukiz'15. W wypowiedzi słychać, jak Kukiz w nieparlamentarnych słowach atakuje członka Ruchu Narodowego, byłego posła Artura Zawiszę.

Kukiz powiedział, że Zawisza zniszczył organizację Ruchu Narodowego.

- Nienawidzę Zawiszy, jak go widzę to białej gorączki dostaję - mówił na nagraniu Kukiz. - Albo tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować albo murzyna zastrzelić, dostaję białej gorączki.

Artur Zawisza skomentował nagranie w wypowiedzi dla portalu Onet.pl.

- Pan Paweł Kukiz nie zaprezentował się od najlepszej strony. Jego kolejne wypowiedzi muszą budzić niesmak. Dobrze byłoby, gdyby umiał się zdystansować od własnych słów i wyciągnąć wnioski.

Lider Kukiz'15 jeszcze sprawy nie skomentował.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA