REKLAMA

Terlecki o pośle PiS: To może być zaburzenie umysłowe

 • Autor: bad
 • 29 czerwca 2016 16:27
Terlecki o pośle PiS: To może być zaburzenie umysłowe Posłowi Tarczyńskimu z PiS grożą kary umowne. Fot. facebook

Wypowiedź posła PiS Dominika Tarczyńskiego nt. byłego prezydenta Lecha Wałęsy jest skandaliczna, nie akceptujemy takiego języka. Trudno w tej chwili ocenić stan pana posła, czy to była wypowiedź, która świadczy o jego nieodpowiedzialności, czy też o jakimś chwilowym zaburzeniu emocjonalnym czy umysłowym – ocenia wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS.

- To skandaliczna wypowiedź. My nie akceptujemy takiego języka, takich form reagowania nawet na ostre wypowiedzi innych polityków – tak wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS komentuje słowa posła Dominika Tarczyńskiego, który na Twitterze napisał do Lecha Wałęsy: „Zapraszam Cię na solo bydlaku”.

Tarczyński może otrzymać karę umowną

Jak dodaje wicemarszałek Sejmu sprawa została skierowana do wewnętrznej klubowej komisji, która zajmuje się tego typu sprawami.

- Mam nadzieję, że poseł zostanie przywołany do porządku. To trzeba pytać komisję dyscyplinarną, która podejmie prace. Trudno w tej chwili ocenić stan pana posła, czy to była wypowiedź, która świadczy o jego nieodpowiedzialności, czy też o jakimś chwilowym zaburzeniu emocjonalnym czy umysłowym – ocenia Terlecki.

Zdaniem Terleckiego, Tarczyński może otrzymać karę umowną, czyli upomnienie, karę finansową lub zostać usunięty z klubu. 

Wałęsa włączy się do działań KOD

W poniedziałek były prezydent Lech Wałęsa, podczas spotkania lokalnych działaczy KOD w Gdańsku, zapowiedział, że włączy się w ich działania. Dodał, że traktuje KOD jako „komisję krajową porozumiewawczą”, aby przygotować się „na czas po PiS-ie”.

- Dziś możemy tylko powiedzieć jedną jeszcze rzecz: kochani, którzy widzicie, że ten układ łamie prawo i wy od nich otrzymujecie stanowiska, zapamiętajcie: to się skończy i wytniemy was, z korzeniami wyrwiemy od sołtysa do ministra. Mało tego, sprawdzimy was dokładnie: co zrobiliście, jak zrobiliście, jak rządziliście - powiedział Wałęsa.

W odpowiedzi poseł PiS Dominik Tarczyński napisał na Twitterze: „Zapraszam Cię na solo, bydlaku”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • PO-hańba i Wstyd!!! 2016-09-25 20:59:13
  Do Jan: Czy wy z PO robicie wszystko co wam Merkel i Bruksela kaze? Ladnie zdradziliscie Polske i Polakow w Brukseli. Zdradziliscie rowniez sojusznikow z Grupy wyszechradzkiej. na to jest artykul kodeksu karnego 129 o zdradzie dyplomatycznej. Trybunal Stanu dla POwcow a nie sejm
 • 3 mieszczka 2016-07-02 21:14:15
  może woda w basenie była radioaktywna i rzuciła mu się na głowe.....
 • Zofka 2016-06-30 16:25:03
  Do Adam: Idż na solo :)....żenada...rynsztok...schowaj się za tym kompem...
 • Adam 2016-06-29 23:48:45
  "BYDLAK" !!!!! BOLEK TY JESTEŚ OSTATNIĄ ŚWINIĄ ,ROZLICZ SAM SIEBIE ZA SPRZEDANIE OSZUKANIE POLAKÓW KTÓRZY CI ZAUFALI ,A TY SKUMAŁEŚ SIĘ Z KOMUNISTAMI I NADAL Z NIMI TRZYMASZ I ICH BRONISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA