REKLAMA

Terlecki: Prezydent skieruje list do marszałka Kuchcińskiego z prośbą o ocenę sytuacji w Sejmie

  • Autor: PAP/JS
  • 19 grudnia 2016 16:43
Terlecki: Prezydent skieruje list do marszałka Kuchcińskiego z prośbą o ocenę sytuacji w Sejmie Prezydent Andrzej Duda skieruje list do marszałka Marka Kuchcińskiego (fot. kancelaria prezydenta/twitter)

Prezydent Andrzej Duda skieruje list do marszałka Marka Kuchcińskiego z prośbą o ocenę sytuacji w Sejmie - poinformował wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS).

"Prezydent skieruje list do marszałka z prośbą o ocenę sytuacji, jaka miała i ma miejsce w Sejmie" - powiedział Terlecki.

Wcześniej w poniedziałek prezydent przez niemal dwie godziny rozmawiał z marszałkiem Kuchcińskim oraz prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Spotkanie to zakończyło się po godz. 15.

W niedzielę prezydent spotkał się z szefami partii opozycyjnych: przewodniczącym Nowoczesnej Ryszardem Petru, prezesem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, liderem Kukiz'15 Pawłem Kukizem, szefem PO Grzegorzem Schetyną.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA