REKLAMA

Tomasz Siemoniak opublikował spot do członków PO

  • Autor: GP
  • 27 listopada 2015 14:26
Tomasz Siemoniak opublikował spot do członków PO Siemoniak: PO jest bardziej potrzebna Polsce niż kiedykolwiek. (fot. facebook.com)

Kandydaci na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej walczą w wewnątrzpartyjnej kampanii. Tomasz Siemoniak opublikował spot wyborczy, w którym prosi członków partii o poparcie.

Materiał ukazał się 27 listopada na oficjalnej stronie polityka na Facebooku. Polityk w białej koszuli, na tle biblioteczki z książkami mówi o wizji PO jaką proponuje partyjnym działaczom.

- Od dziś jestem oficjalnie kandydatem na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej - zaczyna polityk. - (...) Wierzę w Platformę jako wspólnotę, członków, sympatyków i wyborców. Wierzę we wspólnotę idei i wartości. Platforma to wspólnota ludzi - mówi o formacji były minister obrony narodowej.

 

 

Tutaj, właśnie z Wami chciałbym zainaugurować swój start na Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Porozmawiajmy razem o przyszłości Platformy. Do zobaczenia na spotkaniach!

Posted by Tomasz Siemoniak on 27 listopada 2015
Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA