REKLAMA

Tomasz Siemoniak: Pokonaliśmy trąby powietrzne, pokonamy i PiS

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 26 stycznia 2016 09:31
Tomasz Siemoniak: Pokonaliśmy trąby powietrzne, pokonamy i PiS Siemoniak o Schetynie: "To człowiek z ogromnym poczuciem odpowiedzialności za Polskę, umiejący budować partię”. (fot. Facebook)

- Umówiliśmy się na bliską współpracę, na wspólne prowadzenie Platformy – tak o rezygnacji z ubiegania się o funkcję przewodniczącego Platformy i oddaniu pałeczki Grzegorzowi Schetynie mówił w Kontrwywiadzie RMF Tomasz Siemoniak.

 - Uznaliśmy, że tak będzie lepiej, że w takiej konfiguracji lepiej poprowadzimy. Uważam, że w takiej sytuacji, w jakiej jest Polska i w jakiej jest Platforma, nasza dalsza rywalizacja, konkurencja, która była prawdziwa, nie służyła partii – mówił Tomasz Siemoniak o swojej rezygnacji z ubiegania się o fotel przewodniczącego PO.

Czytaj też: Dzisiaj wynik wyborów na przewodniczącego PO. Jaką wizję partii ma Grzegorz Schetyna?

Jak powiedział, cieszy się, że dzisiaj kończy się czas wyborczy w Platformie. - Będziemy mieć lidera, wokół którego wszyscy powinni stanąć, bo sytuacja jest trudna – ocenił.

Jego zdaniem Grzegorz Schetyna ma wszelkie cechy, żeby poprowadzić Platformę do odbudowy pozycji i do zwycięstw wyborczych. - Jest to człowiek z ogromnym poczuciem odpowiedzialności za Polskę, umiejący budować partię - powiedział.

Tomasz Siemoniak zdradził w RMF FM, że będzie prowadził przygotowania do kongresu programowego partii. Rola Ewy Kopacz w PO pod nowym kierownictwem nie jest na razie znana.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • spragniony123 2016-01-26 12:20:11
    Siemoniak niech Polskę zostawi w spokoju i zajmij się pan zdegenerowaną platformą pod przewodnictwem Schetyny który ,dużo nie brakowało, żeby zrobił ze stadionu areszt tymczasowy dla kibiców winnych czy nie winnych i taka partia chce być opozycją i do kogo będziecie gadać chyba do siebie albo może spróbujcie przeciągnąć na swoją stronę kibiców w końcu Schetyna ma u nich swego rodzaju zasługi
  • sonia1940 2016-01-26 09:49:28
    Panie Siemoniak dlaczego teraz chce Pan wyciąć demokratycznie wybrany rząd pisowski, proszę dać im porządzić.Wyście rządzili 8 lat i nikt nie miał nic do powiedzenia, nawet PSL niby wasz koalicjant. Pan Piechociński na ogół dowiadywał się z telewizji o waszych decyzjach i jaka to była demokracja i koalicja cha, cha cha...............REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA