REKLAMA

Trump spotka się z Kaczyńskim w cztery oczy?

 • Autor: pt
 • 23 czerwca 2017 19:44
Trump spotka się z Kaczyńskim w cztery oczy? Andrzej Duda spotkał się z Donaldem Trumpem podczas szczytu NATO w Brukseli (fot. Adam Hrechorowicz / KPRP)

Podczas wizyty w Warszawie Donald Trump spotka się z prezesem PiS. Do spotkania ma dojść w warszawskim hotelu Marriot, rano 6 lipca. W spotkaniu oprócz Kaczyńskiego i Trumpa weźmie też udział tłumacz.

 • Dopiero po spotkaniu z Kaczyńskim Trump uda się na rozmowy z Andrzejem Dudą. Na rozmowach polskiego prezydenta z amerykańskim obecni będą też liderzy krajów szczytu Trójmorza.
 • O godz. 13.00 Donald Trump wygłosi przemówienie przed pomnikiem Powstania Warszawskiego przy placu Krasińskich w Warszawie.

  Informacje o spotkaniu ujawnił Onet. Jak przekonują dziennikarze, jeden ze współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, w rozmowie z Andrzejem Gajcym, zaprzeczył, że takie spotkanie jest zaplanowane. Nie wykluczył jednak takiej możliwości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Diagnostyk3 2017-07-05 02:01:56
  Do Stach Ostróżka: krótko mówiąc, Stachu i :-), sprawy idą w dobrym kierunku... wystarczy nie przeszkadzać...
 • :-) 2017-06-28 14:56:36
  Pasują do siebie jak ulał. Jaka szkoda że Trump ma żonę.
 • Stach Ostróżka 2017-06-28 14:37:32
  Podczas wizyty w Warszawie Donald Trump spotka się z prezesem PiS. Do spotkania ma dojść w warszawskim hotelu Marriot, rano 6 lipca. W spotkaniu oprócz Kaczyńskiego i Trumpa weźmie też udział tłumacz.(...)Informacje o spotkaniu ujawnił Onet. Jak przekonują dziennikarze, jeden ze współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, w rozmowie z Andrzejem Gajcym, zaprzeczył, że takie spotkanie jest zaplanowane. Nie wykluczył jednak takiej możliwości." Będzie to z pewnością zrealizowane, gdy Pan Prezes oficjalnie raczy zostać prezydentem lub premierem III RP.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA