REKLAMA

Trybunał Stanu dla Donalda Tuska? Sasin: Jest aż nadto powodów

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 08 kwietnia 2016 09:53
Trybunał Stanu dla Donalda Tuska? Sasin: Jest aż nadto powodów Poseł PiS Jacek Sasin na antenie Superstacji mówił o możliwości postawienia Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu (fot. facebook/Jacek Sasin)

Poseł PiS Jacek Sasin na antenie Superstacji mówił o możliwości postawienia Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu. - Jest aż nadto powodów, aby taką drogę poważnie rozważyć - twierdził.

Skąd pomysł, by przewodniczącego Rady Europejskiej postawić przed Trybunałem Stanu? Chodzi o informacje, które opublikowała Gazeta Polska. Dziennikarze twierdzą, że już we wrześniu 2010 roku ówczesny premier wiedział o podmienieniu zwłok byłego prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

O zamianie ciał dowiedziały się też wtedy komisja Millera i Naczelna Prokuratura Wojskowa. Mimo to informacji tej nie przekazano bliskim prezydenta, a ekshumację świadomie zablokowano - pisała „Gazeta Polska”.

Zamianę zwłok ekshumacja wykazała dopiero dwa lata później. 

- Szokuje mnie ta informacja, chociaż nie dziwi. My mamy już na tyle dużą wiedzę, żeby również wiedzieć o tym, że bardzo wiele kłamstw przez rząd Donalda Tuska było kolportowanych. To jest kolejne kłamstwo, kolejny dowód na to, jak Donald Tusk i jego ekipa podchodziły do sprawy Smoleńska – mówił w rozmowie z Superstacją poseł PiS Jacek Sasin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • polityk prawicowy 2016-04-20 13:13:48
    Podtrzymuje swoje stanowisko w przedmiocie zmiany prezesa PiS na Jacka Sasina, powstała dogodna chwila dla Partii na pozamykanie wielu brudnych tematów, ucinając dalsze spekulacje. Rząd mamy ukształtowany, powinni zając się merytorycznie nad własnymi resortami, bez angażowania się w wojny polityczne. Ostanie wystąpienie Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego pozytywnie odcięło od komentarzy Niemieckich dyplomatów w przedmiocie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego gdyż, nie sprawuje żadnej funkcji w rządzie stanowiąc niepotrzebny dalszy balast prezesa Partii PiS niszcząc reputacje całego Rządu Rzeczpospolitej Polskiej.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA