REKLAMA

Trybunał Stanu dla Ewy Kopacz i Donalda Tuska?

  • Autor: PAP/JS
  • 30 maja 2017 17:43
Trybunał Stanu dla Ewy Kopacz i Donalda Tuska? Beata Mazurek (fot.youtube.com)

W mojej ocenie warto zastanowić się nad postawieniem przed Trybunałem Stanu Ewy Kopacz i Donalda Tuska - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Mazurek pytana w Polskim Radiu 24, czy będzie wniosek PiS o postawienie przed Trybunałem Stanu Ewy Kopacz i Donalda Tuska, odpowiedziała, że to jest pytanie, na które dziś nie jest w stanie odpowiedzieć, ponieważ w partii nie było na ten temat dyskusji. "W mojej ocenie warto się nad tym zastanowić. Gdyby taki wniosek się rzeczywiście pojawił, to ja bym za nim głosowała" - powiedziała rzeczniczka PiS.

Czytaj też: Ewa Kopacz wezwana na przesłuchanie do prokuratury

"Mam nadzieję, że teraz politycy PO, a szczególnie Donald Tusk nie będzie się zasłaniał immunitetem i tym, że wezwania do prokuratury kolidują z wykonywaniem przez niego funkcji, którą pełni w UE. Tylko mam nadzieję, że tak jak chętnie wówczas organizowali konferencje prasowe, tak i będą odpowiadać na pytania, które im zada prokuratura i dziennikarze" - powiedziała Mazurek. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • szoł 2017-06-01 06:54:07
    Nie dość ,że uroda to jeszcze braki w rozumie.Typowy pisuar.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA