REKLAMA

Tusk, Szydło, Waszczykowski składają świąteczne życzenia

  • Autor: JP
  • 23 grudnia 2017 13:18
Tusk, Szydło, Waszczykowski składają świąteczne życzenia Świąteczne życzenia złożyli m.in. Beata Szydło, Donald Tusk i Witold Waszczykowski. Fot. Pexels

Wesołych Świąt, ciepła i szczęśliwych chwil życzą polscy politycy z okazji Bożego Narodzenia.

"Rodzi się, Jezus, rodzi się Chrystus, rodzi się nadzieja, miłość. Pragnę dzisiaj z państwem podzielić się opłatkiem, życzyć wszystkim rodzinnych, wesołych, dobrych i błogosławionych świąt. Niech spełnią się państwa oczekiwania i marzenia, bądźcie szczęśliwi. Dzisiaj to święty czas; niech pozostanie w naszych sercach i naszych domach na zawsze" - powiedziała Szydło w filmie opublikowanym w sobotę na Facebooku.

Życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył również szef Rady Europejskiej Donald Tusk. "Na Boże Narodzenie wszystkim ludziom dobrej woli ciepła w domu, miłości w rodzinie i nadziei w Ojczyźnie" - napisał na Twitterze.

Życzenia złożył również minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. "Życzę wszystkim wielu radosnych i szczęśliwych chwil w gronie najbliższych. Niech Nowy Rok przyniesie zdrowie i pomyślność we wszystkich ważnych dla państwa sprawach" - przekazał.

Życzenia radości w święta i sukcesów w Nowym Roku przekazał w mediach społecznościowych także marszałek Sejmu Marek Kuchciński. "Życzę, aby nadchodzące święta Bożego Narodzenia przyniosły radość, spokój i wzajemną życzliwość" - napisał.

"Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia" - życzyła z kolei rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Szef klubu PO Sławomir Neumann przekonywał w filmie opublikowanym na Twitterze, że polityka nie powinna "podzielić nas przy rodzinnym stole".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA