REKLAMA

TVP Info zwalnia wydawców. Powodem marsz KOD

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 15 marca 2016 14:04
TVP Info zwalnia wydawców. Powodem marsz KOD Pracę straciły trzy wydawczynie (Fot. Fotolia

Izabela Leśkiewicz i Magdalena Siemiątkowska zostały zwolnione z TVP Info. Zdaniem dyrektora TAI, ich decyzja "bezpośrednio zagroziła ciągłości emisji TVP Info". Umowę rozwiązano także z Małgorzatą Serafin.

O sprawie poinformowało Centrum Informacyjne TVP. W wydanym oświadczeniu, Centrum pisze:

"W sobotę, 12 marca w opinii dyrekcji Telewizyjnej Agencji Informacyjnej protest KOD-u był ważnym, ale nie jedynym tematem dnia. Natomiast wydawczynie: Izabela Leśkiewicz i Magdalena Siemiątkowska uznały, że protest KOD-u powinien być dominującym wydarzeniem w serwisach informacyjnych TVP INFO - czytamy.

"W związku z odmową wykonania powierzonych zadań programowych, odmową zaproponowania alternatywnych pomysłów programowych i porzuceniem miejsca pracy, co bezpośrednio zagroziło ciągłości emisji TVP INFO, dyrektor TAI Mariusz Pilis zdecydował o natychmiastowym zakończeniu współpracy z wydawczyniami: Izabelą Leśkiewicz i Magdaleną Siemiątkowską" - informuje TVP.

TAI zakończyła też w trybie natychmiastowym współpracę z wydawczynią Małgorzatą Serafin, która odmówiła na antenie TVP INFO emisji dwóch materiałów reporterskich, które powstały dzień wcześniej w „Wiadomościach”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Prawo! Precz PiS! 2016-03-15 17:28:05
  Do medialny porządek:Pierdołku od nadmiernej ilości wódki widać komórki w mózgu zamarły! Dobra rada;jedź do Radia Maryja, Rydzyk jak karłowi kuracje leczenia wznowi!
 • medialny porządek 2016-03-15 15:50:26
  Do Prawo! Precz PiS!: Komu ty bijesz brawo , prostaku , wielki czas , że tą dobrą zmianę zrobiono , lepiej późno nic wcale - jesteś demagogiem i populistą , przecież te sprzedawczynie , większość materiałów informacyjnych to obrzydliwa opozycja i dzikie twory KOD , koniec z tym , na tą żenadę nie dało się dłużej patrzeć , czas antenowy . tak , jak w latach 2007-2015 , tylko dla rządzących - czyli PO - PSL , teraz dziwoląg N i KOD , anarchia i rozwalanie państwa, więc komu bijesz brawo bezmózgowcu. Ci nieudacznicy myślą , że nadal rządzą , nie mają wstydu i honoru , nie mówiąc o moralności i kulturze politycznej.
 • Prawo! Precz PiS! 2016-03-15 14:27:38
  Anarchia rządy bezprawia PiS pogrąża kraj, wszystko jeden mały człowieczek dyktator z tylnego siedzenia jak za Piłsudskiego!
 • Naród wyklęty 2016-03-15 14:12:58
  Cenzura! Odezwa do społeczństwa obywatelskiego - mobilizuj się!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA