REKLAMA

Tylko on zagłosował przeciw uczczeniu Lecha Kaczyńskiego

  • Autor: GP
  • 22 grudnia 2015 12:10
Tylko on zagłosował przeciw uczczeniu Lecha Kaczyńskiego Stefan Niesiołowski zagłosował przeciwko uchwale upamiętniającej Lecha Kaczyńskiego. (fot. flickr.com, licencja: CC BY-SA 2.0)

Jeden głos sprzeciwu został zarejestrowany w sejmie, gdy izba głosowała uchwałę ku pamięci Lecha Kaczyńskiego. Poseł Stefan Niesiołowski wyraził sprzeciw w dziesiątą rocznicę objęcia urzędu przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Uchwałę upamiętniającą dekadę od wyboru prezydenta Lecha Kaczyńskiego podejmowano przy uroczystym zebraniu się zarówno sejmu jak i senatu. Więcej o jubileuszowej uchwale tutaj.

W czasie głosowania od głosu wstrzymało się 17 posłów, poparcie wyraziło 438, a tylko Stefan Niesiołowski podniósł rękę gdy marszałek zapytał o sprzeciw.

Źródło: twitter.com

Treść uchwały

- Posłowie i senatorowie zebrani na uroczystym zgromadzeniu, składając hołd pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wyrażają przekonanie, że prezydent działając w Wolnych Związkach Zawodowych Solidarności, pełniąc wysokie funkcje państwowe, społeczne i samorządowe, zabiegając skutecznie jako prezydent Rzeczypospolitej Polskiej o budowę podmiotowej pozycji Polski i naszego regionu w polityce międzynarodowej, oddając sprawiedliwość ludziom walczącym o wolność naszej ojczyzny, czynnie uczestnicząc w rozwiązywaniu licznych konfliktów społecznych, przypominając idee Solidarności, której zawsze był wierny, dobrze przysłużył się Polsce - głosi uchwała.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • pamięć 2016-01-17 23:50:49
    Boże pochyl się nad tą mizernotą , który winien oddać mandat , za swoje wypowiedzi i zachowanie w Sejmie , brak kultury osobistej , której nie nauczył się, ani nie wyniósł z domu . Ja się wstydzę za tego bezszczelnego , bez braku wstydu i honoru okrutnego Rodaka. Ale cóż spodziewać się po tym szlachcicu od liczenia i doświadczeń z owadami i wszystkimi fruwającymi motylami itp. Okopny typ człowieka , a poseł przez przypadek za masło chyba z czasów PRL. Nie ma sumienia i moralności oraz szacunku dla Rodaków śp. z katastrofy smoleńskiej , nie potrafi uczcić profesora , wybitnego męża stanu RP , ciekawe kto uczci pamięć nie daj Boże tego nieudacznika bez odpowiedzialności za swoje wypowiedzi , naprawdę wstyd tylko przynosi Polsce , wiadomo gdzie jest jego miejsce . z tymi swoimi biednymi owadami zamknięty na cztery spusty i aby ich nie krzywdził.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA