REKLAMA

Tyszkiewicz: Morawiecki wpisuje się w retorykę polityczną PiS. Robi to dla władzy

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorzadowy.pl (JL)/AT
  • 03 października 2016 08:48
Tyszkiewicz: Morawiecki wpisuje się w retorykę polityczną PiS. Robi to dla władzy Wadim Tyszkiewicz: Mateusz Morawiecki myli się w ocenie polityki gospodarczej po 1989 r.

Polska, to piękny, rozwijający się kraj i nikt nas nie przekona, jak wmawia nam nadpremier i nadprezydent Kaczyński, że czarne jest białe, a białe – czarne - napiał prezydent Nowej Soli, Wadim Tyszkiewicz na Facebooku.

Tyszkiewicz na swoim Facebooku odniósł się do wywiadu, jakiego w 1 października udzielił wicepremier Mateusz Morawiecki.

Prezydent uważa, że Mateusz Morawiecki myli się w ocenie polityki gospodarczej po 1989 r.

„Jak się możemy czuć, kiedy ktoś nam wciąż wmawia, że jesteśmy nieudacznikami, że niewiele zrobiliśmy, niewiele osiągnęliśmy? A przynajmniej, że można było dużo, dużo, więcej. Na jakiej podstawie? Słowotok to nie dowód. Nie da się już tego słuchać” – pisze Wadim Tyszkiewicz.

Czytaj też: Wadim Tyszkiewicz: Mateusz Morawiecki myli się w ocenie polityki gospodarczej po 1989 r.

Na dowód publikuje infografiki i zdjęcia z Nowej Soli dowodzące, że Mateusz Morawiecki nie ma racji i „po prostu wpisuje się w retorykę polityczną PiS”. Zdaniem Tyszkiewicza robi to w imię władzy dla władzy.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA