REKLAMA

Tyszkiewicz: Nowy rząd to dramat dla Polski

 • www.portalsamorzadowy.pl
 • Autor: PortalSamorzadowy.pl (Piotr Toborek)
 • 10 listopada 2015 07:00
Tyszkiewicz: Nowy rząd to dramat dla Polski (Wadim Tyszkiewicz, fot.portalsamorzadowy.pl)

- Macierewicz, Kamiński, Ziobro to dramat dla Polski. Szefem resortu administracji jest pan Błaszczak. To czysto polityczne rozdanie - mówi Wadim Tyszkiewicz, samorządowiec, współtwórca Nowoczesnej.

Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, współtwórca Nowoczesnej, uważa, że wobec wyboru na ministrów Macierewicza, Kamińskiego czy Ziobry to kim są pozostali ministrowie ma mniejsze znaczenie:

- Macierewicz, Kamiński, Ziobro to dramat dla Polski – mówi.

Resorty ważne dla samorządów? - Szefem resortu administracji jest pan Błaszczak, czy to jest wybór merytoryczny? To czysto polityczne rozdanie – odpowiada.

Tyszkiewicz zwraca także uwagę na Jarosława Gowina, który został szefem resoru nauki: - Co tu mówić o merytorycznym wyborze, jak pan Gowin może być w każdym ministerstwie. Na wszystkim się zna?

Co do kilku mniej znanych ministrów przyznaje, że nie chce oceniać ich wyboru.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • glewe 2015-11-10 10:24:52
  Wadim ty człowieku służb chyba nie chcesz, żźeby ludzie wyszli na ulicę i zmietli Was z powierzchni! W polityce musi być zawsze jakiś wentyl! Jak o tym nie wiesz, to nie baw się w te klocki!
 • bezpartyjny 2015-11-10 07:56:58
  A czy uprzednie rządy były merytoryczne /Mucha np/ panie Tyszkiewicz?
 • POLAK 2015-11-10 07:35:44
  największy dramat Polska przeżywała przez osiem lat pod zdradzieckimi "rządami" ubecko-esbeckiej mafii żydokomunistyczno-faszystowskiej w Polsce - po , sld , rp , psl - teraz mamy Polski i Patriotyczny Rząd - wybrany przez mądrzejszą część Polskich Patriotów - BOŻE BŁOGOSŁAW NOWEMU RZĄDOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA