REKLAMA

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej poszukuje naczelnika. Płaci 4,5 tys. zł brutto

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 08 sierpnia 2016 15:32
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej poszukuje naczelnika. Płaci 4,5 tys. zł brutto Osoba, która chciałaby objąć to stanowisko, powinna posiadać wykształcenie wyższe oraz wykazać minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze techniczno-gospodarczym lub administracyjnym (Fot. Shutterstock)

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej opublikował ogłoszenie, w którym informuje o prowadzonej rekrutacji na stanowisko naczelnika.

Osoba, która chciałaby objąć to stanowisko, powinna posiadać wykształcenie wyższe oraz wykazać minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze techniczno-gospodarczym lub administracyjnym.

Wśród pozostałych wymagań znalazły się: znajomość ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, znajomość przepisów prawa pracy, bhp i ppoż, znajomość przepisów prawa budowlanego, umiejętność zarządzania zespołem, komunikatywność i kreatywność oraz umiejętność obsługi komputera.

Zobacz: Za godzinę pracy nie wolno płacić mniej niż 12 zł

Ile będzie zarabiał naczelnik? Jak czytamy w ogłoszeniu, proponowane wynagrodzenie zasadnicze to 4500 zł brutto plus ewentualny dodatek za wysługę lat.

Aby jednak otrzymać stanowisko, trzeba przejść trzyetapową rekrutację. Po zakwalifikowaniu się na podstawie przesłanej oferty, kandydaci będą brali udział w teście wiedzy, a następnie rozmowie kwalifikacyjnej.

Do składania dokumentów Urząd zaprasza także osoby niepełnosprawne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA