REKLAMA

W czwartek rano komisja finansów wybierze nowego przewodniczącego

  • Autor: PAP/JS
  • 10 stycznia 2018 19:49
W czwartek rano komisja finansów wybierze nowego przewodniczącego "Będziemy rekomendować na szefa sejmowej komisji finansów posła Janusza Szewczaka" - oświadczyła rzeczniczka PiS Beata Mazurek. (fot. youtube.com)

W czwartek (11 stycznia) na godz. 9. zaplanowano posiedzenie sejmowej komisji finansów; jedynym punktem obrad ma być wybór jej nowego przewodniczącego - wynika z planu prac komisji finansów. Klub PiS zarekomenduje na to stanowisko obecnego wiceszefa komisji Janusza Szewczaka.

Dotychczas funkcję szefa komisji finansów pełnił poseł PiS Jacek Sasin, który we wtorek (9 stycznia) został powołany na przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów i sekretarza stanu w KPRM. Zastąpił Henryka Kowalczyka, który od wtorku jest ministrem środowiska.

"Będziemy rekomendować na szefa sejmowej komisji finansów posła Janusza Szewczaka" - oświadczyła rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Na godz. 9.30. zaplanowano rozpoczęcie posiedzenia Sejmu, na którym ma odbyć się głosowanie nad projektem ustawy budżetowej na rok 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA