REKLAMA

Wakacje: Tak polscy politycy spędzają urlop

  • Autor: PAP/AT
  • 22 sierpnia 2017 07:52
Wakacje: Tak polscy politycy spędzają urlop Mimo deszczowej pogody Jarosław Kaczyński nie rezygnuje z czynnego wypoczynku (fot.twitter.com/jbrudzinski)

Jak spędza wakacje Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński, Joachim Brudziński, Tomasz Rzymkowski, Jarosław Porwich czy Marzena Okła-Drewnowicz?

Jarosław Kaczyński zdobywa szczyty, prezydent Andrzej Duda spada ze skutera. Posłowie Kukiz'15 stawiają na rodzinę, a PO jeżdżą na pielgrzymki - o tym, jak wypoczywają ludzie władze pisze "Gazeta Polska Codziennie".

Mimo deszczowej pogody Jarosław Kaczyński nie rezygnuje z czynnego wypoczynku. Spaceruje po Beskidzie Sądeckim. Ze zdjęć oraz informacji zamieszczonych przez Joachima Brudzińskiego na Twitterze dowiadujemy się, że prezes PiS-u zdobył szczyt Koziarz o wysokości 943 m.n.p.m.

Czytaj też: Wakacyjne trendy Polaków. Gdzie i jak spędzamy urlop?

Dla Brudzińskiego to druga część wakacji. "Pierwszą część urlopu spędziłem w Szczecinie na zlocie żaglowców. Byłem w swoim mieście z rodziną i z przyjaciółmi" - mówi "Codziennej".

Zbytnie wakacyjne szaleństwo może być niebezpieczne. "GPC" poinformowała za "Super Expressem", że prezydent miał wypadek na skuterze wodnym. Andrzej Duda wywrócił się, pływając po Bałtyku w okolicach Juraty. Na szczęście skończyło się bez urazów.

Ze zdjęć oraz informacji zamieszczonych przez Joachima Brudzińskiego na Twitterze dowiadujemy się, że prezes PiS-u zdobył szczyt Koziarz o wysokości 943 m.n.p.m. (fot.twitter.com/jbrudzinski)

Posłowie Kukiz'15 również korzystają aktywnie z wolnego czasu. Tomasz Rzymkowski w najbliższy piątek rozpocznie tygodniowy urlop z rodziną. Jarosław Porwich zakończył już swoje 10-dniowe wakacje. "Byłem u swoich synów, którzy niestety pracują za granicą. Spędziłem z nimi czas na jednej z wysp na Morzu Północnym w Niemczech" - mówi.

PO potrafi zaskakiwać, zauważa "GPC". Marzena Okła-Drewnowicz latem wybrał duchowe ukojenie. "Byłam już po raz 7. na 3-dniowej pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę" - mówi posłanka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA