REKLAMA

Wałęsa o Dornie i Napieralskim; nie można gubić działaczy

  • Autor: TM
  • 03 września 2015 08:37
Wałęsa o Dornie i Napieralskim; nie można gubić działaczy Dorn i Napieralski to ludzie, których szkoda zgubić - powiedział Lech Wałęsa. Fot youtube.com

Dorn nie popełnił większych błędów. Dla czystości partyjnej niedobry numer, ale nie można gubić działaczy- powiedział Lech Wałęsa, w Radiu ZET. Były prezydent komentował decyzję premier o włączeniu w szeregi PO Ludwika Dorna i Grzegorza Napieralskiego.

Dla czystości partyjnej, dla zaangażowania, chęci działania to niedobry numer, ale nie można gubić działaczy. Dorn i Napieralski to ludzie, których szkoda zgubić - powiedział Lech Wałęsa.

"Niezły ruch"

Jego zdaniem Ludwik Dorn przez wiele lat nie popełniał błędów i to raczej "niezły ruch".

Platforma musi dobierać, nie ma w niej wysokich postaci - mówił.

"Bojkotuję referendum"

Oznajmił też, że nie weźmie udziału w niedzielnym referendum, bo nie będzie wiążące. 

Nie idę na referendum. Bojkotuję, bo ono nic nie rozwiązuje i jest marnowaniem pieniędzy. Nie będzie 50 proc. - twierdzi Wałęsa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • kpina z obywateli 2015-09-03 12:28:34
    "działacze" powinni być pognani do tych, których reprezentują interesy- do banderlandu, "kulturalnych" Niemiec, laskowych USejów, itp Nie można jednocześnie służyć obywatelom i mamonie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA