REKLAMA

Waszczykowski rozmawiał z szefem francuskiego MSZ m.in. o sprawie śmigłowców

  • Autor: PAP/JS
  • 11 października 2016 21:24
Waszczykowski rozmawiał z szefem francuskiego MSZ m.in. o sprawie śmigłowców Szef polskiej i francuskiej dyplomacji rozmawiali o bieżącej współpracy dwustronnej (fot. MSZ/twitter)

Bieżąca współpraca dwustronna oraz zakończony przetarg na wielozadaniowy śmigłowiec dla polskiej armii - były tematami rozmowy telefonicznej szefa polskiej dyplomacji Witolda Waszczykowskiego i szefa francuskiego MSZ Jean-Marc Ayraulta.

Jak poinformował dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Rafał Sobczak, rozmowa odbyła się wieczorem.

Czytaj też: Macierewicz: 50-70 helikopterów dla polskiej armii

"Szef polskiej i francuskiej dyplomacji rozmawiali o bieżącej współpracy dwustronnej. Ministrowie dyskutowali m.in. o kwestii zakończonego przetargu na wielozadaniowy śmigłowiec dla polskiej armii. Rozmowa ministrów, w dobrej i rzeczowej atmosferze, poświęcona była także planom organizacji wspólnych konsultacji ministrów spraw zagranicznych, które odbędą się w najbliższym czasie w Warszawie" - poinformował Sobczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA