REKLAMA

Wicemarszałek Senatu Michał Seweryński trafił do szpitala

  • Autor: PAP/JS
  • 21 lipca 2017 14:00
Wicemarszałek Senatu Michał Seweryński trafił do szpitala Michał Seweryński (fot. facebook)

Wicemarszałek Senatu Michał Seweryński (PiS) trafił do szpitala - poinformował podczas debaty nad ustawą o SN w Senacie Robert Mamątow (PiS).

W piątek (21 lipca) od godzin porannych Senat debatuje nad ustawą o Sądzie Najwyższym.

"Wczoraj na posiedzeniu senackiej komisji na posła sprawozdawcę został wyznaczony wicemarszałek Senatu prof. Michał Seweryński. On już wczoraj zasłabł. Przypomnijcie sobie, jak śpiewaliśmy wszyscy hymn, on nie wstał, ja prosiłem, ale on powiedział, że nie jest w stanie wstać. I dzisiaj zabrało go pogotowie do szpitala" - powiedział senator Robert Mamątow (PiS) tłumacząc, dlaczego to on przedstawia sprawozdanie komisji ws. ustawy o SN.

Występujący po nim Aleksander Pociej (PO) powiedział, że po czwartkowej debacie źle się poczuła także I prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Gersdorf. "Dlatego nie jest z nami" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • wybierz zdrowie Michale 2017-07-22 12:48:50
    Rozum mówi: NIE GŁOSUJ ZA TĄ USTAWĄ O SN a dyscyplina partyjna mówi: GŁOSUJ. Wielkiego lęku prezesem nie wytrzymał pan senator i się rozchorował. Takich dylematów nie ma tylko pan prezes. Jego trzyma w formie chęć zemsty a to daje niezłego kopa.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA