REKLAMA

Wiceminister sprawiedliwości powołał rzecznika dyscyplinarnego komorników sądowych

  • Autor: PAP/JS
  • 01 lutego 2016 17:29
Wiceminister sprawiedliwości powołał rzecznika dyscyplinarnego komorników sądowych Jerzy Roman Bojanowski to komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie (fot. ms.gov.pl)

Sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Patryk Jaki powołał dzisiaj (1 lutego) Jerzego Romana Bojanowskiego na funkcję rzecznika dyscyplinarnego komorników sądowych. Uroczystość odbyła się w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Jerzy Roman Bojanowski (ur. 7 kwietnia 1976 r.) to komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie. Powołany na stanowisko został w dniu 13 lipca 2005 r. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2006-2014 był członkiem Komisji Rewizyjnej Izby Komorniczej w Warszawie. Od 2010 r. jest członkiem Komisji Dyscyplinarnej przy Krajowej Radzie Komorniczej, a od roku 2014 roku członkiem Rady Izby Komorniczej w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • aplikant 2016-02-01 22:57:14
    Wreszcie jest bicz dla tych baronów i szlachciców , możnowładców komorników bezkarnych , którzy żyją jak pijawki na swoich prywatnych folwarkach , złodzieje i oszuści upokarzają i nie ma dla nich żadnej kary niewinnych ludzi , mam nadzieję , że powołany rzecznik dyscyplinarny zaprowadzi porządek prawny w tym kraju i odpowiedzą za swoje haniebne i karne postępowania wobec ludzi uczciwych , których okradają w majestacie prawa.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA