REKLAMA

Wicepremier Szydło i minister Rafalska złożyły życzenia babciom i dziadkom

  • Autor: PAP/bad
  • 21 stycznia 2018 15:16
Wicepremier Szydło i minister Rafalska złożyły życzenia babciom i dziadkom - Z okazji waszego święta życzę wam szczęścia radości i spokoju, życzę Wam radosnych spotkań z waszymi bliskimi - życzy B. Szydło. Fot. PTWP

Szczęścia radości i spokoju, radosnych spotkań z bliskimi - życzy babciom i dziadkom z okazji ich święta wicepremier Beata Szydło. Także szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska złożyła życzenia i gratulacje z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Była premier w filmie zamieszczonym na Twitterze podkreśliła, że babcie i dziadkowie są wzorem do naśladowania dla swoich wnuków. - Wasi wnuczkowie znają wasze czułe objęcia pełne miłości i spokoju - powiedziała Szydło.

- Uczycie ich tego, co najważniejsze - naszej historii, kultury, pięknej tradycji. Uczycie ich pierwszych zabaw, pierwszych słów, rymowanek - powiedziała Szydło w nagraniu opublikowanym na Twitterze. - Jesteście cichymi bohaterami codzienności nie tylko waszych rodzin, ale nas wszystkich - podkreśliła wicepremier.

- Z okazji waszego święta życzę wam szczęścia radości i spokoju, życzę Wam radosnych spotkań z waszymi bliskimi - zakończyła Szydło.

Z kolei minister Rafalska napisała na Twitterze: - Jako babcia 4. wnucząt składam najserdeczniejsze życzenia i gratulacje z okazji Dnia Babci. Wszystkiego najlepszego dla babć oraz dla dziadków, którzy jutro będą obchodzić swoje święto!.

Wraz z wpisem zamieściła film, na którym relacjonuje swoje doświadczenia jako babci. "To ja bardziej czerpię ze swoich wnuków, niż one ze mnie korzystają, bo ja jestem jednak dużo poza domem" - wyjaśniła Rafalska.

Podkreśliła, że relacja między nią a wnuczętami jest "bardziej beztroska" od tej, gdy była mamą. "To jest bardziej dojrzałe uczucie, pozbawione tych stresów i odpowiedzialności" - przekonywała.

Jak powiedziała, ma czworo wnucząt - dwóch chłopców oraz dwie dziewczynki. Minister zapewniła, że najbardziej się relaksuje, spędzając czas właśnie z nimi. - Kompletnie się nie przejmują moimi telefonami. - Babcia, przestań dzwonić, zostaw to" i wtedy one rządzą w domu. Nie słyszę telefonu służbowego - powiedziała Rafalska.

Dzień Babci przypada w niedzielę 21 stycznia, Dziadka - 22 stycznia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA