REKLAMA

Witold Waszczykowski: Mam zaproszenie na spotkanie z Tillersonem, ale nie mogę skorzystać

  • Autor: PAP/JS
  • 06 grudnia 2017 16:58
Witold Waszczykowski: Mam zaproszenie na spotkanie z Tillersonem, ale nie mogę skorzystać Minister brał udział w Brukseli w spotkaniu ministrów spraw zagranicznych krajów NATO (fot. MSZ/twitter)

Szef MSZ Witold Waszczykowski powiedział w Brukseli, że dostał zaproszenie na czwartek (7 grudnia) na spotkanie z sekretarzem stanu USA Rexem Tillersonem, ale nie będzie mógł skorzystać, gdyż "opozycja w Polsce wymyśliła sobie dyskusję o wotum nieufności dla rządu".

Minister brał udział w Brukseli w spotkaniu ministrów spraw zagranicznych krajów NATO.

Waszczykowski powiedział dziennikarzom, że w Brukseli spotkał się m.in. z asystentem sekretarza stanu USA ds. europejskich Wessem Mitchellem. "Otrzymałem zaproszenie na rozmowę z Tillersonem jutro w Wiedniu, z której niestety nie mogę skorzystać, ponieważ opozycja w Polsce wymyśliła sobie dyskusję o wotum nieufności dla rządu. W związku z tym nie mogę skorzystać z tej oferty, aby porozmawiać z amerykańskim politykiem i muszę wrócić do Warszawy" - powiedział.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA