REKLAMA

Władysław Kosiniak-Kamysz: Beata Szydło kłamała w Sejmie. Złożymy kolejny wniosek o wotum nieufności

  • Autor: PAP/AT
  • 20 lipca 2017 11:41
Władysław Kosiniak-Kamysz: Beata Szydło kłamała w Sejmie. Złożymy kolejny wniosek o wotum nieufności Krzysztof Jurgiel to najgorszy minister, to pewnik - powiedział szef PSL (Władysław Kosiniak-Kamysz, fot. facebook)

Premier Beata Szydło kłamała w przemówieniu w Sejmie. Wyzyskali, oszukali polską wieś. Za to na pewno będą rozliczeni - powiedział szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. PSL złoży kolejny wniosek o odwołanie Krzysztofa Jurgiela z funkcji ministra rolnictwa.

PSL złoży w najbliższych dniach kolejny wniosek o odwołanie Krzysztofa Jurgiela z funkcji ministra rolnictwa; ludowcy mają deklaracje, że inne kluby opozycji się pod nim podpiszą - poinformował szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. "Krzysztof Jurgiel to najgorszy minister, to pewnik" - oświadczył.

Kosiniak-Kamysz podkreślił briefingu prasowym, że poprzedni wniosek jego klubu o odwołanie Jurgiela został wycofany z obecnych obrad Sejmu, bo w czwartek nie było możliwości rozpatrzenia go. "PSL to opozycja racjonalna, zawsze stara się stabilizować sytuację" - zaznaczył.

Oświadczył przy tym, że Krzysztof Jurgiel to najgorszy minister rolnictwa. "To pewnik, będziemy to udowadniać. Dziś nie było szans na przeprowadzenie tej debaty" - powiedział szef PSL.

Poinformował, że Stronnictwo złoży kolejny wniosek o odwołanie Jurgiela. Jak dodał, ma deklaracje, że wszystkie kluby opozycyjne się pod nim podpiszą. "Minister Jurgiel jest szkodnikiem, ma kilka tygodni, by przestać szkodzić polskiemu rolnictwu" - dodał Kosiniak-Kamysz.

Szef PSL oświadczył też, że premier Beata Szydło kłamała w czwartek w swym krótkim przemówieniu w Sejmie. "Wyzyskali, oszukali polską wieś. Za to na pewno będą rozliczeni" - powiedział Kosiniak-Kamysz.

Czytaj też: Premier w Sejmie dziękuje PSL

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • kosiarz 2017-08-06 12:50:34
    Kosiniak uważa, że im bardziej będzie krytykować Rząd, to podniesie swoje "słupki". Zapomniał o tym, że taka taktyka jest nieskuteczna, o czym przekonali się wiele razy wcześniej POkrętacze i pseudo "nowoczesna". Ale brnie nadal i ciągnie PSL na polityczne dno.
  • Waldemeroso 2017-07-20 15:34:45
    Ewa Kopacz - to dopiero kłamczuch smoleński - ale jakże miły dla burych ludowców...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA