REKLAMA

Władysław Kosiniak-Kamysz o inwigilacji dziennikarzy

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 13 stycznia 2016 08:38
Władysław Kosiniak-Kamysz o inwigilacji dziennikarzy Kosiniak-Kamysz: "Najgorszą rzeczą byłoby, gdyby działania PiS-u odbiły się na zwykłych obywatelach" (fot. facebook.com)

Władysław Kosiniak-Kamysz w programie „Jeden na jeden” odniósł się do sprawy inwigilacji dziennikarzy. „Trzeba wyjaśnić w trybie pilnym tę sprawę” – mówił szef PSL.

"Trzeba wyjaśnić w trybie pilnym tę sprawę. To niedobrze, gdyby potwierdziły się informacje o podsłuchiwaniu dziennikarzy” - powiedział w "Jeden na jeden" szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Odniósł się w ten sposób do informacji, że wobec dziennikarzy, którzy zajmowali się ujawnianiem nagrań z tzw. afery taśmowej oraz ich rodzin były prowadzone działania operacyjne.

Pytany o zarzuty, kierowane w związku z tą sprawą w stronę PSL ze strony Pawła Kukiza powiedział: "Jeśli pan Paweł Kukiz ma jakiekolwiek informacje, powinien się z policją czy prokuraturą tą wiedzą podzielić, a nie rzucać oszczerstwa na Polskie Stronnictwo Ludowe”.

Kosiniak-Kamysz potwierdził, że wytoczono już proces Pawłowi Kukizowi. „Nie można mówić rzeczy nieprawdziwych, które są obrażające wobec wieloletnich działaczy Polskiego Stronnictwa Ludowego”.

Szef PSL odniósł się także do debaty w Parlamencie Europejskim. "Najgorszą rzeczą byłoby, gdyby niektóre działania PiS-u odbiły się takim rykoszetem europejskim, że trafiłyby w zwykłych obywateli, naszych rodaków".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • P.J.J. 2016-01-13 09:13:48
    Czy aby Kosiniak Kamysz nie jest z PSL ? A czy PSL nie bylo w koalicji PO-PSL ? Co robilo PSL wowczas jak koledzy z PO robili takie rzeczy ? Niech nie robi z siebie swietego. PO moglo robic co chcialo tylko dla tego , ze PSL popieralo jej dzialania i popieralo w glosowaniach dzialania PO pomimo sprzeciwow uzasadnionych opozycji. PSL tak jak PO powinno zniknac calkowicie ze sceny politycznej gdyz od dluzszego czasu tzn. minimum od 8 lat dziala na szkode Polski , a takze w koalicji z SLD jak powstala AWRSP niszczyla Polskie rolnictwo.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA