REKLAMA

Władysław Kosiniak-Kamysz też wybierał człowieka roku. "Nie głosowałem na Beatę Szydło"

  • Autor: PAP/JS
  • 06 września 2017 17:42
Władysław Kosiniak-Kamysz też wybierał człowieka roku. "Nie głosowałem na Beatę Szydło" Władysław Kosiniak-Kamysz, który jest jednym z członków kapituły nagrody Człowieka Roku, podkreślił, że nie wygrał jego kandydat, którym był b. prezes Sądu Najwyższego Adam Strzembosz. (fot. PSL/twitter)

Na takie werdykty ja się nie obrażam, choć nie jestem ich entuzjastą; nie za taką kandydaturą głosowałem - mówił prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz odnosząc się do przyznania premier Beacie Szydło nagrody Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Premier nagrodę nagrody Człowieka Roku odebrała we wtorek (5 września) z rąk marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.

Kosiniak-Kamysz, który jest jednym z członków kapituły nagrody Człowieka Roku, podkreślił, że nie wygrał jego kandydat, którym był b. prezes Sądu Najwyższego Adam Strzembosz.

"Tak to jest w głosowaniach i nie należy się na nie obrażać. Takie targanie szaty nie ma sensu. Trzeba robić wszystko, aby kiedyś te kandydatury, które dla nas są najbardziej wartościowe mogły dostawać taką nagrodę" - powiedział prezes PSL.

"Forum w Krynicy wpisało się już w krajobraz Polski, polskiego życia gospodarczego, społecznego i politycznego. Na takie werdykty ja się nie obrażam choć nie jestem ich entuzjastą" - dodał.

Rada Programowa Forum Ekonomicznego przyznaje nagrodę Człowieka Roku wybitnym osobom, które swoją postawą i dokonaniami wywarły największy wpływ na bieg spraw w Europie Środkowowschodniej.

W poprzednich latach tytuł Człowieka Roku trafił do m.in.: papieża Jana Pawła II, Lecha Wałęsy, Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego czy premiera Węgier Viktora Orbana.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Kama 2017-09-06 18:06:24
    Kosiniak-Kamysz; dawniej myślałem, że jest sensownym, propolską posłem. Tak jak cała opozycja pokazał nową, prawdziwą twarz fałszywą, destruktora , konjunkturalisty.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA