REKLAMA

Wniosek o areszt dla byłego wiceministra skarbu

  • Autor: PAP/JS
  • 13 lutego 2018 20:49
Wniosek o areszt dla byłego wiceministra skarbu Wobec czterech pozostałych podejrzanych prokuratura zastosowała wolnościowe środki zapobiegawcze. (fot. pixabay.com)

Wniosek o aresztowanie byłego wiceministra skarbu Pawła T. skierowała do sądu prokuratura w związku z nieprawidłowościami, do jakich miało dojść przy prywatyzacji Ciechu.

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Regionalnej w Katowicach Waldemar Łubniewski, wnioski o areszt wystosowano wobec Pawła T. i Tomasza Z. - b. zastępcy dyrektora Departamentu Przekształceń Własnościowych i Prywatyzacji resortu.

Wobec czterech pozostałych podejrzanych prokuratura zastosowała wolnościowe środki zapobiegawcze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • WoWa 2018-02-14 09:48:46
    Z tą wyceną Ciechu to jest tak jak ze sprzedażą samochodu. Właściciel chce sprzedać drogo a kupiec tanio kupić. I co z tego, że właściciel uważa, że samochód wart jest więcej. Dostanie za niego w końcu tylko tyle ile gotów jest zapłacić kupiec. Zatem cała ta sprawa to hucpa. Trzeba było nie sprzedawać.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA