REKLAMA

Wojciech Kaczmarczyk pełnomocnikiem rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i równego traktowania

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 08 stycznia 2016 14:54
Wojciech Kaczmarczyk pełnomocnikiem rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i równego traktowania Kaczmarczyk jest wieloletnim działaczem sektora organizacji pozarządowych (fot. Twitter/KPRM)

Wojciech Kaczmarczyk został pełnomocnikiem rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i równego traktowania – informuje na Twitterze Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

KPRM na Twitterze dodało zdjęcia z konferencji prasowej. Podczas spotkania z dziennikarzami, minister Piotr Gliński poinformował o nominacji Kaczmarczyka na pełnomocnika rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i równego traktowania.

Jak mówił Gliński, Wojciech Kaczmarczyk będzie zajmował się dialogiem ze środowiskami obywatelskimi, rozszerzeniem współpracy pomiędzy administracją państwową a obywatelami.

Minister Gliński przypomniał, że Kaczmarczyk jest wieloletnim działaczem sektora organizacji pozarządowych. Zasiadał także w radzie programowej PiS.

 

twitter.com

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • czyżby KONIOWI ? 2016-01-11 07:10:59
  Do KOMU USTAWA ?: KOŃ DLA ŻŁOBU - Czy żłób dla konia ?
 • KOMU USTAWA ? 2016-01-11 07:04:13
  Do TYLKO BIZNES: Ta ustawa całkowicie zlekceważyła potrzeby zwykłych ludzi, a na drogach panuje dzika samowolka toksycznych busów, jeżdżą gdzie chcą, kiedy chcą, czym chcą, za ile chcą, kim chcą - a LUDZIE CIERPIĄ.
 • TYLKO BIZNES 2016-01-11 06:53:36
  Do STARE TRAMPKI: W Polsce, też byłoby tak, jak jest w innych państwach UE, gdyby w dn. 2 lutego 2010r. Rada Ministrów ( PO+PSL) nie postanowiła o wykreśleniu z projektu ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, przepisów dotyczących przyznawania przewożnikom (w drodze przetargu publicznego) prawa wyłącznego na dane połączenie. RM postanowiła o wprowadzeniu zakazu jego przyznawania.
 • CIĘŻKI PLECAK 2016-01-10 14:16:22
  Do STARE TRAMPKI: Chyba zawodzi to równe traktowanie obywateli, bo jedni mają pendolino, a inni figę.
 • STARE TRAMPKI 2016-01-10 14:10:11
  Dlaczego olbrzymia ilość małych miejscowości w Polsce, jest odciętych od świata. Tam nie można dojechać ani autobusem, ani pociągiem ?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA