REKLAMA

Wszechpolak dyrektorem w Narodowym Banku Polskim

  • Autor: AT
  • 10 sierpnia 2017 10:28
Wszechpolak dyrektorem w Narodowym Banku Polskim Piotr Głowacki (fot.mat.pras.)

Piotr Głowacki, wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej, został dyrektorem audytu wewnętrznego Narodowego Banku Polskiego (NBP).

Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Diakonowa, działacza Ruchu Narodowego.

Piotr Głowacki to wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej. Absolwent SGH. W 2014 r. startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia Ruchu Narodowego. W tym samym roku brał udział w wyborach do rady miasta Wyszkowa.

W przeszłości Głowacki był sekretarzem Ruchu Narodowego oraz kandydatem do Sejmu z listy Kukiz’15. Jak informuje Biuro Prasowe NBP, nowy dyrektor jest magistrem finansów i rachunkowości po Szkole Głównej Handlowej oraz ma doświadczenie w międzynarodowych korporacjach finansowych.

Na stanowisku dyrektora DAW NBP Głowacki zastąpił swojego szefa Andrzeja Diakonowa (wiceprezes MW był jego zastępcą), który pod koniec lipca został zastępcą przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • eugeniusz 2017-08-10 17:23:12
    Cóż powiedzieć, Panie Piotrze? Wielkie słowa, a nepotyzm niczym słynne TKM. Stanowisko z partyjnego poparcia, to już czysty PZPR. Pan Ziobro usłyszał "kim jest", a Pan... co widać i słychać, też nie widzi dla siebie w miarę normalnej drogi "kariery". Niech Pan uważa, na podsłuchy. A finanse wcale nie są "narodowe", tylko "krajowe"REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA