REKLAMA

Wybory 2015: Paweł Kukiz: Nie jesteśmy partią!

  • Autor: js
  • 26 października 2015 17:09
Wybory 2015: Paweł Kukiz: Nie jesteśmy partią! Za nazywanie Kukiz'15 partią, jej lider grozi pozwami

Paweł Kukiz na swoim profilu w mediach społecznościowych zwrócił się do mediów i ekspertów o nienazywanie Kukiz'15 partią. "Kukiz'15 nie jest partią! Kukiz'15 to ruch obywatelski".

"Zwracam się do mediów i ekspertów-politologów, którzy uparcie publicznie nazywają naszą opcję partią. Kukiz'15 nie jest partią! Kukiz'15 to ruch obywatelski" - pisze na profilu w mediach społecznościowych Paweł Kukiz.

"My nie bierzemy pieniędzy z dotacji! Nie wyciągamy ich na siłę Obywatelom! POPiS przeznaczył na kampanię prezydencko-parlamentarną blisko 100 milionów złotych, które zabiorą Obywatelom RP z ich ciężko zarabianych pieniędzy. My wydaliśmy ich prawie sto razy mniej i pochodziły z DOBROWOLNYCH składek. Nie zamierzamy również pobierać dotacji partyjnych, o czym wielokrotnie publicznie informowaliśmy. Proszę więc po dobroci o nieużywanie w stosunku do naszego Ruchu Obywatelskiego określenia "partia" i niewrzucanie nas do jednego wora z tymi, którzy żyją na koszt Obywateli. Jeśli ten proceder będzie kontynuowany to zmuszeni będziemy występować na drogę sądową i żądać przeprosin w ramach ochrony naszego dobrego imienia".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA