REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015: Guział walczy o Senat

  • Autor: TM
  • 02 września 2015 09:12
Wybory parlamentarne 2015: Guział walczy o Senat Jestem namawiany na start do Senatu jako kandydat bezpartyjny - twierdzi Guział. Fot. facebook.com

Były burmistrz Ursynowa Piotr Guział zamierza powalczyć o fotel senatora. Przekonali go do tego m.in. internauci. Poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku.

"Moi drodzy! Podjąłem decyzję, zamierzam wystartować do Senatu. W tym celu muszę zebrać Wasze podpisy" - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Oto moi kankurenci

"Jestem namawiany na start do Senatu jako kandydat bezpartyjny z okręgu obejmującego dzielnice: Ursynów, Mokotów, Wilanów i Wawer. Moimi potencjalnymi rywalami byliby Marek Rocki (PO), Anna Chodakowska (PiS) i Andrzej Celiński" - twierdzi.

Kandydat zapytał także co o tym sądzą internauci. Odpowiedzi były entuzjastyczne: "Koniecznie. Potrzebujemy młodej krwi", "Dasz radę Piotr".

Trzy tysiące podpisów 

Mam mało czasu, ponieważ do 8 września muszę zebrać 3000 podpisów, dlatego proszę Was o pomoc. Poniżej jest do pobrania wzór dokumentu, pod którym można zbierać podpisy. Proszę Was o pobranie, wydrukowanie i zebranie jak największej liczby podpisów pod moją kandydaturą. Podpisywać mogą się jedynie osoby zameldowane na Ursynowie, Mokotowie, w Wilanowie lub w Wawrze - napisał Piotr Guział.

Guział liczył, że będzie startował do Sejmu z warszawskiej listy ugrupowania Pawła Kukiza. Miał nadzieję, że będzie tam "jedynką", tak się jednak nie stało.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA