REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015: zaskakująca "jedynka" Kukiza

  • Autor: TM
  • 27 sierpnia 2015 09:57
Wybory parlamentarne 2015: zaskakująca "jedynka" Kukiza Raper ma się również zająć "kampanią frekwencyjną" przed zaplanowanym na 6 września referendum. Fot. youtube.com

"Jedynką" na liście wyborczej komitetu wyborczego Kukiz'15 w Kielcach będzie Piotr Marzec, znany jako Liroy - informuje "Do Rzeczy". Raper ma się również zająć "kampanią frekwencyjną" przed zaplanowanym na 6 września referendum.

Pan Marzec długo się wahał, naradzał się z rodziną, w końcu zgodził się kandydować i pomóc w kampanii referendalnej. Zapowiedział, że jest żywotnie zainteresowany, by doprowadzić do zmiany systemu w Polsce, dlatego też zaangażuje się w kampanię, zachęcającą do udziału w referendum - powiedział tygodnikowi Miłosz Lodowski, rzecznik ruchu Pawła Kukiza.

Kukiz poprawił listy

Kukiz zatwierdził ostatecznie listy wyborcze swojego komitetu.

Według "Do Rzeczy", muzyk w kilku okręgach zakwestionował wcześniejsze decyzje, układającej listy wyborcze Rady Społecznej, która liderów organizacji wkukispółpracujących z ruchem Kukiza chciała umieścić na dalszych miejscach.

W czwartek poznamy "jedynki"

W czwartek Kukiz ma ogłosić nazwiska "pierwszych trójek" w każdym z okręgów.

Gazeta pisze, że wśród "jedynek" na listach Kukiza pojawią się m.in. Kornel Morawiecki, lider Solidarności Walczącej i legenda opozycji z czasów PRL, Krzysztof Bosak i Robert Winnicki - liderzy Ruchu Narodowego oraz Artur Dziambor, jeden z liderów Kongresu Nowej Prawicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

  • rozczarowany 2015-08-29 18:32:44
    Bosak i Winnicki, skrajna,faszyzująca prawica. Na głowę upadł Kukiz. Mój głos straciłREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA