REKLAMA

Wybory samorządowe 2018: Andrzej Halicki kandydatem na prezydenta Warszawy?

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl (GP)/AT
  • 02 lutego 2017 10:45
Wybory samorządowe 2018: Andrzej Halicki kandydatem na prezydenta Warszawy? Andrzej Halicki wystartuje w wyborach samorządowych jako kandydat na prezydenta Warszawy? (fot.youtube.com)

• Andrzej Halicki jest wymieniany jako kluczowy kandydat PO na prezydenta stolicy.
• Halicki nie zdeklarował gotowość do startu w wyborach samorządowych na prezydenta Warszawy.
• Zastrzegł jednak, że to partia podejmie decyzję.

Andrzej Halicki, jako deputowany do Sejmu z Warszawy, jest wymieniany jako kluczowy kandydat na następcę Hanny Gronkiewicz-Waltz. Obecna prezydent po trwającej trzeciej kadencji zapowiedziała, że nie będzie walczyć o kolejne lata w ratuszu stolicy.

- Nie wykluczam - mówił o swoim starcie Halicki. - ale toczy się dyskusja w Platformie. Jestem pytany o taką gotowość - stwierdził poseł.

Czytaj też: Oni nie będą mogli walczyć o reelekcję w wyborach samorządowych

Dla opozycji, o czym już nie raz wspominano, istnieje polityczny plan PiS, by przyspieszyć wybory samorządowe. Politycy partii rządzącej ukrócają takie spekulacje, ale politycy opozycji są gotowi na wszystko.

- Wszystko może się stać - kończył temat samorządowy w rozmowie radiowej Halicki. - Z piątku na sobotę możemy się obudzić i będzie podpisana przez prezydenta jakaś ustawa, która wszystko zmieni.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA