REKLAMA

Wybory samorządowe: Kogo PO wystawi w Gdańsku?

  • Autor: PAP/AT
  • 20 lutego 2018 10:03
Wybory samorządowe: Kogo PO wystawi w Gdańsku? Paweł Adamowicz, Jarosław Wałęsa i Agnieszka Pomaska - kto z nich będzie kandydował na prezydenta Gdańska? (fot.twitter)

W Platformie Obywatelskiej trwa proces, który powinien wyłonić jednego kandydata na prezydenta Gdańska. Pod uwagę brani są Paweł Adamowicz, Jarosław Wałęsa i Agnieszka Pomaska.

W Gdańsku trwa proces, który powinien wyłonić jednego kandydata na prezydenta miasta - powiedział Andrzej Halicki z Platformy Obywatelskiej w programie 1 Polskiego Radia . Jak dodał, obecny prezydent Paweł Adamowicz zgłosił się sam i czeka na reakcję innych.

Pytany o kandydatów na prezydenta Gdańska poseł stwierdził, że "od przybytku głowa nie boli". "Jest tam i obecny europoseł Jarosław Wałęsa i Agnieszka Pomaska; oni też zgłaszają aspiracje. Myślę, że mają poparcie wielu osób z Platformy Obywatelskiej czy zbliżonych do Platformy" - stwierdził.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA