REKLAMA

Wybory samorządowe: PO i Nowoczesna wystawi wspólnych kandydatów?

  • Autor: PAP/AT
  • 22 maja 2017 09:03
Wybory samorządowe: PO i Nowoczesna wystawi wspólnych kandydatów? PO i Nowoczesna wspólnie do wyborów samorządowych? (fot.fotolia)

Myślę, że i wystawianie wspólnych kandydatów, i wspólnych list jest jak najbardziej prawdopodobne - zobaczymy jak szeroka będzie ta formuła - podkreślił poseł PO Andrzej Halicki pytany o możliwość utworzenia wspólnych list wyborczych PO i Nowoczesnej.

Halicki pytany w poniedziałek w programie Pierwszym Polskiego Radia o możliwość utworzenia wspólnych list wyborczych Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej powiedział, że "potrzebna jest współpraca".

"Myślę, że i wystawianie wspólnych kandydatów, i wspólnych list jest jak najbardziej prawdopodobne - zobaczymy jak szeroka będzie ta formuła" - dodał polityk Platformy. Dopytywany, czy PO będzie próbowała utworzyć listy kandydatów do wyborów także z Polskim Stronnictwem Ludowym, które "mówi, że raczej takim projektem zainteresowane nie jest" Halicki odpowiedział, że PO rozmawia na ten temat z regionalnymi działaczami PSL i "tak kategoryczne stwierdzenie nie jest uprawnione".

Czytaj też: Grzegorz Schetyna chce wspólnych list wyborczych opozycji

Poseł PO pytany, czy po konwencji Nowoczesnej widzi znaczne różnice programowe między Nowoczesną a Platformą Obywatelską odpowiedział, że "różnić się można pięknie".

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA