REKLAMA

Wybory: Sławomir Nitras kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Szczecina

  • Autor: PAP/AT
  • 16 marca 2018 11:18
Wybory: Sławomir Nitras kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Szczecina Sławomir Nitras (fot.facebook.com/SlawomirNitras)

W piątek (16 marca) Lider PO Grzegorz Schetyna i liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, ogłoszą kandydata obu partii na prezydenta Szczecina.

W piątek (16 marca) w południe odbędzie się w Szczecinie konferencja prasowa przewodniczących Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej - Grzegorza Schetyny i Katarzyny Lubnauer, na której mają ogłosić kandydata obu partii na prezydenta miasta. Według nieoficjalnych informacji, ma nim zostać poseł PO Sławomir Nitras.

Pochodzący z Pomorza Zachodniego poseł Platformy Obywatelskiej i były doradca premier Ewy Kopacz, deklarował wcześniej chęć kandydowania na urząd prezydenta Szczecina.

Czytaj też: Lubnauer: Polityka w 80 procentach polega na negocjacjach

O tym, że Nitras będzie kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Szczecina w czwartek (15 marca) spekulowały media.

Sławomir Nitras urodził się w Połczynie-Zdroju (Zachodniopomorskie) w 1973 r. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku politologia. Był posłem V i VI kadencji Sejmu po starcie z listy Platformy Obywatelskiej i europosłem w latach 2009-2014. Był głównym doradcą w gabinecie politycznym premier Ewy Kopacz. W wyborach parlamentarnych w 2015 r. uzyskał mandat poselski, ponownie startując z listy PO.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA