REKLAMA

Wybory w USA: "Najlepszym prezydentem byłby Janusz Korwin-Mikke"

  • Autor: GP
  • 07 listopada 2016 13:40
Wybory w USA: "Najlepszym prezydentem byłby Janusz Korwin-Mikke" Janusz Korwin-Mikke jest weteranem wyborów prezydenckich w Polsce (fot.:youtube.com)

Janusz Korwin-Mikke (partia Wolność, dawniej KORWiN) jest zdania, że prezydentem USA powinien być... on sam.

Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z dziennikarzem portalu Parlamentarny.pl w swoim stylu odpowiedział, kto winien wygrać wtorkową elekcję w USA. Amerykanie będą decydować, kto poprowadzi najpotężniejsze państwo świata przez kolejne 4 lata.

O urząd ubiegają się Donald Trump i Hillary Clinton.

- Najlepszym prezydentem byłby Janusz Korwin-Mikke - kwituje szybko i bez zbędnego wdawania się w szczegóły polski polityk.

Czytaj: Kto będzie prezydentem USA w opinii Adama Szłapki (Nowoczesna), Roberta Tyszkiewicza (PO), czy Stefana Niesiołowskiego

Janusz Korwin-Mikke był posłem na Sejm RP I kadencji. Następnie przez wiele lat funkcjonował na obrzeżach polskiej polityki, od 2014 roku jest eurodeputowanym. Był kandydatem na prezydenta RP w wyborach w 1995, 2000, 2005, 2010 i 2015.

Jest ponadto publicystą i mistrzem Polski w brydżu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • POLSKA 2016-11-07 16:54:06
    na pewno---wiemy pani hilary clinton===jest wielkim mordercą w usa!!!!!!!!!!!!!! NIC TE,MU NIE ZAPRZECZY !!!!!!!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA