REKLAMA

Wystąpienie Antoniego Macierewicza w Sejmie

  • Autor: PAP/JS
  • 24 maja 2017 20:05
Wystąpienie Antoniego Macierewicza w Sejmie Antoni Macierewicz (fot.:facebook.com)

Wydaliśmy wszystkie pieniądze przeznaczone na modernizację polskiej armii - podkreślił w Sejmie minister obrony narodowej Antonii Macierewicz w debacie nad wnioskiem PO o wotum nieufności wobec niego.

"Pierwszy raz od dziesiątków lat jest rząd, który wydał wszystkie niezbędne pieniądze na modernizację polskiego wojska, a wy się ośmielacie kłamać, że my nie modernizujemy polskiego wojska" - zwracał się Macierewicz do posłów PO.

"Nigdy panie Siemoniak nie udało się panu wydać tych pieniędzy, które były przeznaczone do modernizację. Nie potrafił pan tego zrobić, dlatego pan miał takie kadry, które były przeniknięte korupcją i nieudolnością. My to zrobiliśmy, my te kontrakty broniące polskiej niepodległości zapewniliśmy" - mówił szef MON zwracając się do b. ministra obrony Tomasza Siemoniaka (PO).

Jak mówił przegląd obronny, który został zrealizowany pokazał, nie tylko jak "wielkie braki były w polskiej armii", ale - podkreślił Macierewicz - jak wielka korupcja była w polskiej armii. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Dobry wojak Antoni 2017-05-25 09:41:07
    Modernizacja armii polega w wydaniu Antka na kupowaniu samochodów Jelcz, limuzyn i samolotów dla VIPów. Jak nas ktoś zaatakuje, wyślemy to wszystko do ataku na wroga. Dużo tez wydał na swoją patriotyczną weekendową partyzantkę.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA