REKLAMA

Z Davos prosto na spotkanie z Rexem Tillersonem. O czym Andrzej Duda rozmiał z sekretarzem stanu USA?

  • Autor: PAP/JS
  • 26 stycznia 2018 21:49
Z Davos prosto na spotkanie z Rexem Tillersonem. O czym Andrzej Duda rozmiał z sekretarzem stanu USA? Amerykański polityk przyleciał do Polski prosto ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, na którym przebywał też polski prezydent (fot. Jakub Sitkowski/KPRP)

W piątek ok. godz. 21.35 zakończyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z sekretarzem stanu USA Rexem Tillersonem. Obaj politycy rozmawiali ok. godziny.

Amerykański polityk przyleciał do Polski prosto ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, na którym przebywał też polski prezydent. Wśród głównych tematów rozmowy Tillersona z prezydentem, miały znaleźć się kwestie związane z bezpieczeństwem, w tym zwiększanie obecności armii Stanów Zjednoczonych w Polsce.

W sobotę (27 stycznia) rano z sekretarzem stanu USA będą rozmawiali premier Morawiecki i Jacek Czaputowicz. Po rozmowach planowana jest wspólna konferencja prasowa szefów dyplomacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA