REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego „Wprost” wchodzi do rządu. Hejterom obiecuje modlitwę

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 10 grudnia 2015 15:18
Zastępca redaktora naczelnego „Wprost” wchodzi do rządu. Hejterom obiecuje modlitwę Bartosz Marczuk od marca 2015 roku był zastępcą redaktora naczelnego "Wprost" (fot. youtube.com)

Bartosz Marczuk, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”, będzie wiceministrem pracy i polityki społecznej, odpowiedzialnym za program wsparcia rodziny. O tym, że dołącza do rządu poinformował jego zespół redakcyjny, on sam potwierdził te informacje na Twitterze.

fot. twitter.com

Bartosz Marczuk funkcję zastępcy redaktora naczelnego tygodnika „Wprost” pełnił od marca 2015 roku. Wcześniej, jak przypomina „Wprost”, pracował jako publicysta w dzienniku „Rzeczpospolita” i zastępca redaktora naczelnego, był także kierownikiem działu krajowego w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Z wykształcenia jest socjologiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia doktoranckie z zakresu ekonomii pracy w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych. Jest stałym komentatorem zagadnień ekonomicznych i z zakresu polityki społecznej w mediach.

Bartosz Marczuk dołączy do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej jako wiceminister odpowiedzialny za program wsparcia rodziny.

fot. twitter.com

Wiadomość o jego nominacji wzbudziła falę hejtu. Przypomniano mu, że wielokrotnie w mediach krytykował działania PiS. Na komentarze i te przychylne, i te mniej, odpowiedział na Twitterze.

fot. twitter.com

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Kibol 2016-01-07 21:46:37
    Panie redaktorze proszę przypomnieć sobie w trakcie tej modlitwy co mówi ósme przykazanie. Mam nadzieje że jako minister przestanie Pan budować swoją karierę na łamaniu tego przykazania.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA