REKLAMA

Zatrzymanie Jacka K., Arłukowicz: Dostrzegam koincydencję z kłopotami politycznymi PiS

  • Autor: PAP/AT
  • 29 marca 2018 09:22
Zatrzymanie Jacka K., Arłukowicz: Dostrzegam koincydencję z kłopotami politycznymi PiS Bartosz Arłukowicz (fot.wikipedia.org/Adrian Grycuk)

Dostrzegam koincydencję polityczną z sondażami, które się pokazały i kłopotami politycznymi Prawa i Sprawiedliwości - powiedział poseł PO Bartosz Arłukowicz odnosząc się do zatrzymania byłego wiceministra finansów Jacka K.

CBA zatrzymało w czwartek rano - na polecenie prokuratury w Białymstoku - byłego wiceministra finansów w latach 2008-15 i b. szefa służby celnej.

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki potwierdził w czwartek, że chodzi o Jacka K. "Tutaj chodzi o kwotę ponad 20 miliardów złotych, które miały wypłynąć w wyniku afery hazardowej" - powiedział Jaki w RMF FM. Podkreślił, że w tej sprawie prokuratorzy "mają już zebrany bardzo dobry materiał".

Bartosz Arłukowicz, w latach 2009-2010 wiceprzewodniczący sejmowej komisji śledczej ds. afery hazardowej (wówczas był posłem SLD), poproszony o komentarz do zatrzymania Jacka K., powiedział: "Dostrzegam koincydencję polityczną z sondażami, które się pokazały i kłopotami politycznymi Prawa i Sprawiedliwości".

Czytaj też: Politycy o zatrzymaniu byłego wiceministra

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • :-) 2018-03-30 11:20:35
    Do krzywoprosty: Jeżeli mówisz o "dawaniu za kasę" to jak nas uczy przykład z premiami dla rządu, nikt tyle nie bierze za "dawanie" co PIS.
  • krzywoprosty 2018-03-29 21:55:21
    Ach ty modro ty moja. Kiedyś nadzieja SLD dziś "gwiazda" PO. Jak nie kochać takich chłopaków którzy za kasę dadzą zawsze... 90% naszych wybrańców narodu to żadne elity. To prostytutki polityczne, złodziej podatków. Żyje się coraz ciężej. A przypomnijcie sobie co taki jeden z drugim "dajców" za kasę wniósł nowego w budowanie Polski silniejszej. Ten doktorek od siedmiu boleści był już ministrem zdrowia. Da ciała każdemu ugrupowaniu które umieści go na swojej liście. Inteligencja zginęła podczas 2 wojny światowej. Ostali się jedynie chamy... i te ze Skierniewic i te z ŻoliborzaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA