REKLAMA

Zbigniew Gryglas: Zdecydowałem się przystąpić do klubu PiS

  • Autor: PAP/JS
  • 11 grudnia 2017 22:07
Zbigniew Gryglas: Zdecydowałem się przystąpić do klubu PiS oseł Zbigniew Gryglas w pierwszej połowie października odszedł z klubu Nowoczesnej (fot. facebook)

Podjąłem decyzję o przystąpieniu do Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości - poinformował wiceprezes Porozumienia, poseł Zbigniew Gryglas. Dodał, że w ten sposób chce wesprzeć działania rządu i Zjednoczonej Prawicy.

"Podjąłem decyzję o przystąpieniu do Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości" - poinformował w TVP Info poseł.

W ten sposób - jak powiedział - chce "wesprzeć działania Zjednoczonej Prawicy, ale także wesprzeć działania rządu pod kierownictwem pana premiera Morawieckiego". Gryglas podkreślił, że dostrzega "nową jakość" w zadaniach, które stanęły przez rządem, jak i rolę premiera Mateusza Morawieckiego w ich realizacji.

Poseł Zbigniew Gryglas w pierwszej połowie października odszedł z klubu Nowoczesnej. W listopadzie dołączył do partii wicepremiera Jarosława Gowina - Porozumienie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA