REKLAMA

Zbigniew Lazar: Agata Kornhauser-Duda z niesłychaną godnością pełni swoją rolę

  • Autor: PAP/jk
  • 05 sierpnia 2017 11:03
Zbigniew Lazar: Agata Kornhauser-Duda z niesłychaną godnością pełni swoją rolę Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda (fot.twitter.com/prezydentpl)

- Dobrze, że Andrzej Duda nie daje się wciągać w doraźne akcje, spory, bo piastuje zbyt poważne stanowisko. Prezydent mógłby wzmocnić swoje kontakty ze społeczeństwem - powiedział ekspert ds. wizerunku Zbigniew Lazar, komentując dwa lata prezydentury Andrzeja Dudy.

Współzałożyciel i prezes Modern Corp, ekspert ds.wizerunku, Zbigniew Lazar skomentował dla PAP okres ostatnich dwóch lat prezydentury Andrzeja Dudy.

- Na pewno plusem Andrzeja Dudy jest to, że potrafi rozróżnić między rzeczami naprawdę ważnymi, w które powinien się zaangażować a takimi, które nie wymagają jego zaangażowania. Prezydent nie może włączać się we wszystko. Dobrze, że Andrzej Duda nie daje się wciągać w doraźne akcje, spory, bo piastuje zbyt poważne stanowisko. Stara się mieć szeroki ogląd na problemy społeczne - powiedział Zbigniew Lazar.

Ekspert podkreślił, że Andrzej Duda jest bardzo dobrym komunikatorem i świetnym mówcą, który z każdym przemówieniem radzi sobie "bez podpowiedzi z kartki".

- Jestem pod wrażeniem przemówień prezydenta, które mówi od siebie, z serca - mówił.

Lazar zaznaczył, że "w tej prezydenturze nie można pominąć Pierwszej Damy, która zasługuje na 120 proc. komplementów".

Ekspert podkreśla, że "z niesłychaną godnością pełni swoją rolę".

- Na plus Agaty Kornhauser- Dudy są nieskazitelne maniery, znajomość języków obcych, sposób bycia, ogłada. Chyba pierwszy raz mamy taką Pierwszą Damę w historii wolnej Polski. Bardzo dobrze, że nie daje się wciągnąć w doraźne kłótnie i spory. Nie daje się sprowokować mimo, że tyle różnych środowisk stara się ją wciągnąć w swoje gry. Godnie nas reprezentuje w kraju i poza jego granicami"- podkreślił.

Zbigniew Lazar zaznaczył, że "prezydent mógłby jeszcze wzmocnić kontakty ze społeczeństwem".

- Wyjazdy, które realizował w czasie kampanii, wychodziły mu znakomicie. Ważne więc, żeby prezydent robił to nadal i częściej, bo jeśli uaktywni się bliżej wyborów, to opozycja zarzuci prezydentowi, że robi to tylko na potrzebny kampanii. Pokazywanie ludzkiej twarzy przez prezydenta jest niezwykle ważne, a Andrzej Duda udowadniał, że potrafi to czynić - skonkludował ekspert.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA