REKLAMA

Zmarł Michał Aleksander Kornatowski, były wiceminister zdrowia

  • Autor: Rynekaptek.pl
  • 11 lipca 2016 15:28
Zmarł Michał Aleksander Kornatowski, były wiceminister zdrowia Po odejściu z resortu swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystał na działalność związaną z branżą konsultingową i prywatnymi podmiotami służby zdrowia. (fot. domena publiczna)

• Zmarł Michał Aleksander Kornatowski, wiceminister zdrowia w rządzie Jerzego Buzka.
• W ostatnim czasie sprawował funkcję dyrektora zarządzającego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

Dr Michał Kornatowski ukończył studia na warszawskiej Akademii Medycznej w 1983 roku. Uzyskując specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych i geriatrii, został lekarzem i pracował pod Ciechanowem (woj. mazowieckie).

Od 1991 roku, przez cztery lata, pełnił obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Ciechanowie.

Później pracował jako Główny Specjalista w Biurze Ciechanowskiego Konsorcjum Zdrowia. Następnie jako doradca Zarządu Banku Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Był także doradcą Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Wprowadzenia Reformy Zabezpieczenia Społecznego.

W latach 1997 – 1999, z ramienia Unii Wolności sprawował funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia i Opieki Społecznej.

Po odejściu z resortu swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystał na działalność związaną z branżą konsultingową i prywatnymi podmiotami służby zdrowia.

Czytaj cały artykuł tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA