REKLAMA

Zmiany w resorcie sportu. Wiceminister rezygnuje z powodów osobistych

  • Autor: GP
  • 19 lutego 2016 14:32
Zmiany w resorcie sportu. Wiceminister rezygnuje z powodów osobistych Minister sportu Witold Bańska, który przyjął dymisję wiceminister Dulińskiej. (fot.:twitter.com/msit_gov_pl)

• Dorota Dulińska, odpowiedzialna za turystykę w ministerstwie sportu, złożyła rezygnację.
• Resort uzasadnia to osobistymi powodami, które dotknęły panią wiceminister.

Dorota Dulińska, pełniąca do czwartku (18 lutego) funkcję wiceministra w resorcie sportu i turystyki, złożyła dymisję ze skutkiem natychmiastowym. Ministerstwo w komunikacie zamieszczonym na stronie resortu zdawkowo uzasadnia rezygnację powodami osobistymi.

Pojawiły się spekulacje, wywołane czwartkową publikacją "Rzeczpospolitej" i artykułem w "Fakcie", które donosiła, że Krzysztof Lenarczyk partner Doroty Dulińskiej, miał podjąć się pracy w charakterze pomocy techniczno-doradczej w działaniach ministerstwa. Miał pełnić te obowiązki w czasie wyjazdu do Pragi. Szczegóły sprawy nie są dokładnie zdane, ale miały doprowadzić do konfliktu na linii Dulińska, a jej środowisko polityczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA