REKLAMA

Zmiany w rządzie, a premier do dymisji? Beata Szydło dementuje

  • Autor: PAP/AT
  • 25 sierpnia 2017 10:40
Zmiany w rządzie, a premier do dymisji? Beata Szydło dementuje Dementuję - nie jestem zmęczona i nie jestem wypalona - powiedziała Beata Szydło (fot.premier.gov.pl)

W tej chwili nie widzę potrzeby zmian w rządzie, co nie znaczy, że takie zmiany nie będą kiedyś następować - powiedziała premier Beata Szydło.

Premier w wywiadzie dla TV Republika przyznała, że do tej pory "roszady" w jej rządzie były minimalne. "Chociaż można powiedzieć, że sporo wiceministrów jednak odeszło, się zmieniło" - zauważyła.

"Póki realizujemy program, póki wywiązujemy się ze swoich zobowiązań, ministrowie pracują, realizują to, co założyli, to nie ma powodów, żeby ich zmieniać, ale każdy z nas, każdy minister, łącznie z premierem, musi pamiętać, że to jest funkcja, która podlega ocenie i w pewnym momencie zawsze można powiedzieć, że zmiany muszą być przeprowadzone" - powiedziała Szydło.

Czytaj też: Jesienią podsumowanie rządów PiS. Będą zmiany personalne w rządzie?

"Ja w tej chwili nie widzę potrzeby zmian, co nie znaczy, że takie zmiany nie będą kiedyś następować" - dodała.

Zdementowała też doniesienia jakoby sama chciała się podać do dymisji.

"Dzisiaj na jednym z portali przeczytałam, że chcę się podać do dymisji, bo już mam tak dość. Dementuję - nie jestem zmęczona i nie jestem wypalona. Oczywiście, jak każdy fizycznie, jest taki moment, że jest zmęczenie i trzeba odpocząć, co jest rzeczą naturalną" - mówiła szefowa rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Korekta 2017-08-26 00:57:40
    Pani Premier BEATA SZYDŁO pracowicie wykorzystuje czas aby nam Polakom żyło się lepiej. Odczuwamy dobrą zmianę - a tu tylko kłody pod stopy!; pan Macron też ma wiele do zrobienia w swojej ojczyźnie. Polecamy mu pracowitość naszej Pani Premier - PolacyREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA