REKLAMA

Zmiany w rządzie, Elżbieta Rafalska: Rekonstrukcja mniejsza, niż spekulują

  • Autor: PAP/AT
  • 25 października 2017 11:40
Zmiany w rządzie, Elżbieta Rafalska: Rekonstrukcja mniejsza, niż spekulują Minister zapewniła, że nie wie, którzy ministrowie odejdą z rządu (Elżbieta Rafalska, fot.premier.gov.pl)

Spekulacje o tym, którzy ministrowie opuszczą rząd, są przedwczesne. To jest taka medialna giełda nazwisk, która jest dużo większa, niż będą rzeczywiste zmiany - powiedziała szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska.

We wtorek (24 października) rano premier Beata Szydło zapowiedziała rekonstrukcję rządu; zmiany mają zostać ogłoszone w przeciągu kilkunastu dni.

Rafalska zapewniła  w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie, że nastroje w rządzie są dobre, ponieważ - jak zauważyła - jest wysoka społeczna ocena działań rządu. "Czynnik, który związany jest z rekonstrukcją rządu, zapewne wprowadza pewne zaniepokojenie, ale my się nauczyliśmy z tym żyć. Jesteśmy stale oceniani i nie przywiązujemy się do tej - co by się nie mówiło - odpowiedzialnej i niełatwej pracy" - powiedziała minister.

Czytaj też: Rząd w nowej obsadzie. Karuzela nazwisk ruszyła

Jak oceniła, spekulacje o tym, którzy ministrowie opuszczą rząd, są przedwczesne. "To jest taka (medialna) giełda nazwisk, która jest dużo większa, niż będą rzeczywiste zmiany" - podkreśliła.

Zapewniła jednocześnie, że nie wie, którzy ministrowie odejdą z rządu. "To nie moje uprawnienia, nic na ten temat nie wiem" - powiedziała Rafalska. "Nie chodzi o zaspokajanie czyjejś ciekawości, tylko podjęcie decyzji, które są w rękach premier" - zaznaczyła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Madera 2017-10-26 06:53:49
    W maglu jaki ta nacja stwarza zawsze są spekulacje czytaj: PLOTY, Bo taka yelita bez tego nie funkcjonuje.Błazny, wam konmi handlowac a nie do polityki i Rzadu się pchać.....BANDA POPAPRAŃCÓW.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA