REKLAMA

Zmiany w rządzie, Jan Grabiec: Premierem powinien zostać Jarosław Kaczyński

  • Autor: PAP/AT
  • 24 października 2017 10:24
Zmiany w rządzie, Jan Grabiec: Premierem powinien zostać Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński powinien wziąć odpowiedzialność za rząd - powiedział Grabiec (Jarosław Kaczyński, fot.facebook.com)

Wielu ministrów powinno zostać wymienionych, poczynając od szefa MON Antoniego Macierewicza, kończąc na ministrze zdrowia Konstantym Radziwille - stwierdził poseł PO Jan Grabiec.

We wtorek premier Beata Szydło zapowiedziała rekonstrukcję rządu; zmiany mają zostać ogłoszone w przeciągu kilkunastu dni.

Grabiec pytany w TVP1 o to, ocenił, że wielu ministrów powinno zostać wymienionych. "Poczynając od szefa MON Antoniego Macierewicza, kończąc na ministrze zdrowia Konstantym Radziwille. Obawiam się, że nie będzie takiej rekonstrukcji rządu, jakiej ten rząd wymaga" - stwierdził.\

Jarosław Kaczyński jest liderem zwycięskiej partii w wyborach, podejmuje kluczowe decyzje, a nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności - wyliczał Grabiec (Jan Grabiec (fot.platforma.org)

Dodał, że zapowiedzi dot. zmiany na stanowisku premiera mogą okazać się jedynie plotką. Zdaniem polityka PO, prezes PiS Jarosław Kaczyński powinien "wziąć odpowiedzialność za rząd" i zostać premierem. "Jarosław Kaczyński jest liderem zwycięskiej partii w wyborach, podejmuje kluczowe decyzje - o tym mówią wprost politycy PiS-u, a nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności" - wyliczał Grabiec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • !!! 2017-10-24 17:47:25
    Najbliższe wybory parlamentarne za dwa lata, w związku z czym w kuluarach władzy nie zapowiadają o dymisji Rządu Beaty Szydło. Bez wątpienia Ministra Rolnictwa Jurgiela Pani Premier RP już nie ochroni "afera gruntowa"-Ustawa z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 poz.1338), w danych okolicznościach możemy oscylować koniec jej kariery politycznej lub Krzysztofa .Jurgiela, nie wspominając już skandalu wokół Stadnin Koni Arabskich na obszarze Naszego kraju, tego Wam społeczeństwo nigdy nie wybaczy.
  • dudek-ptak 2017-10-24 13:09:37
    Grabiec. Jak czegoś nie wiesz, to nie powołuj się na swojego Proboszcza, bo znowu wyjdziesz na dudka.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA