REKLAMA


Tomasz Andrzej Kuncik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tomasz Andrzej Kuncik Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  49 miejsce 0,21 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 0,69 % poparcia

Urodził się 7 listopada 1981 r. Pasjonat sztuk walki i działacz społeczny.

Średnie wykształcenie zdobył w zawodzie Rolnika Mechanizatora Maszyn Rolniczych w Zespole Szkół Rolniczych w Szprotawie. Ukończył AWF w Gorzowie, a na ostatnim roku studiował równocześnie na Uniwersytecie Zielonogórskim, zdobywając dodatkowe wykształcenie w dziedzinie historii. Po ukończeniu tych kierunków studiował również na AWF Poznań na kierunku Odnowa Biologiczna i Fizykoterapia.

Z powołania jest nauczycielem, z zamiłowania działaczem. Członek Partii KORWiN. Kandydat na Posła 7 na liście Partii KORWiN okręgu Jeleniogósko-Legnickiego.

Uprawiał lekkoatletykę-sprinty na 100 i 200 m. Był trenerem Orlików i Żaczków w miejscowym klubie piłkarskim.

Pracował w Domu Kultury. Później pracował w domu starców GrandSenior. Współtworzył związki zawodowe. W 2008 roku współzakładał Stowarzyszenie aktywnej Młodzież LCK Hałastra, w której działa jako jej prezes do dziś.

Obecnie pracuje w Szkole w Podstawowej nr 1 w Przemkowie jako nauczyciel. Radny Miejski od 2011 r.

Brał udział w tworzeniu kilku organizacji m.in. Fundacja Wrzosowej Krainy, która promuje Przemków, Stowarzyszenie Wspierania Działań Społecznych Inisjatywa, Stowarzyszenie Aktywnej Młodzieży LCK Hałastra. Prezes Miejsko-Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator MMA Przemków.

Żona Joanna, syn Zoran.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.