REKLAMA


Grzegorz Stankiewicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Stankiewicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  6 miejsce 3,83 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 35,20 % poparcia

Urodzony w 1970 r. Koordynator jeleniogórski Nowoczesnej.  To jego polityczny debiut, nigdy nie startował w żadnych wyborach.

Jest przedsiębiorcą, prowadzi największą firmę dystrybuującą i montującą wykładziny obiektowe na terenie Dolnego Śląska. Z wykształcenia jest politologiem, studiował na Uniwersytecie Wrocławskim.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (12 komentarzy)

 • englishman 2015-12-28 15:20:46
  Fajny człowiek, idealista. Kiedyś pracowałem u niego i widziałem jak budował firmę od zera. Worki ze mną nosił :-). Teraz mieszkam za granicą i patrze z daleka jak wybieracie pisiorów. Dobrze ze wyjechałem
 • ona 2015-12-01 15:19:45
  Ale się uśmiałam. Pracuję u gościa od lat. Dobra ozusowana pensja, pieniądze zawsze na czas, wolne biorę jak chcę nawet na godziny. Jest wymagajacy ale uczciwy. Nawet jego partnerkę obrzucili błotem. I te miliony mu wrzucili hihihi Co ta polityka robi z ludźmi.
 • Marek 2015-10-19 23:16:03
  Znam Grześka od wielu lat, razem z całą rodziną zagłosujemy na niego. To najlepszy kandydat w naszym okręgu!
 • magazynier 2015-10-16 19:43:23
  Do P.: Tu nie ma kogo się bać. Taka jest prawda, miałem przyjemność z tym typem i na pierwszy rzut oka może i jest przyjemny. Wszystko się zmienia gdy go bliżej poznasz, wredna natura człowieka, myśli tylko i wyłącznie o swoich interesach, kosztem innych osób. Kasy ma dużo i chcę jeszcze więcej wyciągnąć z koryta.
 • były pracownik 2015-10-13 15:08:26
  Do P.: Pracowałeś/łaś u tego Pana? Tak się składa, że poprzednie komentarze są prawdziwe, minimalna krajowa na papierze, reszta umówionej kwoty do ręki... Informację o przekrętach też mogę potwierdzić. Ze strachem to nie ma nic wspólnego. Do tego dochodzi codzienne piwkowanie i dmuchanie w alkomat by nie przesadzić z ilością % we krwi przed wejściem do samochodu. Wieloletni romans z obecną partnerką, podczas gdy żona tego Pana była poniewierana przez niego nawet przy klientach... i wiele innych. Ludzie powinni znać prawdę przed oddaniem głosu! Mam nadzieję, że odpowiednie służby się tym Panem zainteresują!
 • P. 2015-10-09 23:59:00
  Ktoś się chyba zaczyna bać, że wypisuje takie bzdury :O
 • Kaśka 2015-10-09 21:39:51
  Nadęty BUFON z tego pseudo biznesmena. Zgadzam się z Zdzichem co do przekrętów. Stankiewicz myśli tylko i wyłącznie o swoim interesie-biznesie, obywateli ma głęboko w D. Wszędzie tylko jego zafajdane billboardy, zamiast dać pieniądze dla potrzebujących to robi sobie kampanie za kilkaset tys. złotych. Ten pan nie jest wart żadnego głosu.
 • Zdzichu 2015-10-07 18:17:24
  Niech Pan Stankiewicz się przyzna, ile jego pracownicy zarabiają... Pracowałem tam i wiem, że zgodnie z dokumentami najniższą krajową, a reszta idzie do ręki. Powód? Ucieczka od płacenia podatków przez tego jakże cudownego człowieka. Po drugie niech się ktoś kandydata zapyta kto realizował prace w dawnym kinie Marysieńka i kto wziął za to pieniądze... US dawno powinien się tym zająć... Budowanie własnego biznesu na przekrętach i kłamstwach gwarantuje takie samo podejście do szerszej skali działalności... Poza tym wiele razy wykładziny "odpadowe" montowaliśmy jako pełnogatunkowe... Od i tak wygląda prawda... Nie warto, oj nie warto... A i zapytajcie się o nową partnerkę tego Pana... Śmiech na sali...
 • Krzyś 2015-10-03 14:06:06
  Zawodowym politykom dziękujemy. Kolejny politolog pcha się do koryta.