REKLAMA


Tomasz Strojek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tomasz Strojek Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  34 miejsce 0,48 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 4,38 % poparcia

Jest kandydatem Nowoczesnej Ryszarda Petru do sejmu. Jest również koordynatorem okręgowym oraz przewodniczącym zarządu okegu legnicko-jeleniogórskiego, jak również członkiem zarządu dolnośląskiego.

Ma wspaniałą rodzinę, z której jest dumny. Jest mężem, ojcem wspaniałej 2-letniej córeczki.

Jest radcą prawnym, pomaga przedsiębiorcom na terenie całego kraju od ponad 10 lat. Prowadzi praktykę we własnej Kancelarii Radcy Prawnego Tomasz Strojek z biurami w Legnicy, Wrocławiu i Warszawie. Jest niezalezny finansowo, dlatego polityki nie traktuje jako zawodu.

Swoje doświadczenia zawodowe w trakcie studiów zbierał również jako kierownik Ośrodka Certyfikacji Towarzystwa Konsultantów Polskich w Lubinie.

Był niezależnym kandydatem w wyborach samorządowych do rady miejskiej w Legnicy w 2014 roku. Jest członkiem Towarzystwa Miłośników Legnicy Pro Legnica, angażującym się szczególnie we wszystkie imprezy organizowane dla dzieci. Jest pełnomocnikiem oraz audytorem wewnętrznym systemu zarządzania jakości ISO 9001:2000. W latach 2005-2010 pisał rozprawę pod kierunkiem profesora dr hab. Henryka Doleckiego na Uniwersytecie Szczecińskim pod tytułem: "Najczęściej stosowane sposoby zabezpieczenia wierzytelności, jako sposób niwelowania ryzyka gospodarczego”.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.